شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۱۹:۵۸:۳۱
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۹

درراستای کیفیت بخشی به فضاهای آموزشی انجام شد؛


رشد چشمگیر فضاهای وزرشی مدارس در دولت سیزدهم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، مهدی باوقار زعیمی با اشاره به کیفیت بخشی فضاهای آموزشی در استان اظهار کرد: ساخت و ساز فضاهای ورزشی در مدارس سطح استان در دولت سیزدهم رشد بسیار چشمگیری داشته است. وی با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۱۰ سالن ورزشی در مدارس موجود در […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، مهدی باوقار زعیمی با اشاره به کیفیت بخشی فضاهای آموزشی در استان اظهار کرد: ساخت و ساز فضاهای ورزشی در مدارس سطح استان در دولت سیزدهم رشد بسیار چشمگیری داشته است.
وی با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۱۰ سالن ورزشی در مدارس موجود در سطح استان احداث شده است، افزود: شهرستان میناب با ۳ سالن ورزشی در مدارس بیشترین سهم را در بین شهرستانهای این استان داشته است .
به گفته مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان، این سالنهای ورزشی با زیربنای ۵ هزار و ۸۹۷ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در مدارس استان احداث شده است.
باوقار همچنین در خصوص سالن های ورزشی در دست اجرا این اداره کل اظهار داشت: در حال حاضر ۲۳ سالن ورزشی در مدارس استان در حال احداث بوده که بندرعباس با ۱۲ سالن ورزشی در مدارس بیشترین سهم را در بین شهرستانها داشته است.
وی با بیان اینکه این فضاهای ورزشی در راستای عدالت آموزشی و محرومیت زدایی احداث شده است، خاطرنشان کرد: توجه اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان بیشتر به شهرستانهای کم برخوردار در حوزه فضاهای ورزشی در مدارس بوده است.
مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان با تاکید بر اینکه بندرعباس و میناب با کمترین سرانه فضای ورزشی در استان مواجه هستند، افزود: در شهرستان میناب ۳ فضای ورزشی در مدارس احداث شده است و ۲ فضای ورزشی که یکی از آنها استخر می باشد نیز در حال اجرا می باشد.
به گفته باوقار با توجه به اهمیت کیفیت بخشی فضاهای آموزشی، استخر دانش آموزی میناب با زیربنای یک هزار و ۵۳ متر مربع که سالها روند احداث آن متوقف شده بود عملیات اجرایی آن با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان آغاز شده است .
وی تصریح کرد: در شهرستان بندرعباس نیز با کمترین سرانه فضای ورزشی در مدارس تاکنون یک فضای ورزشی احداث شده است و ۱۲ فضای ورزشی دیگر نیز در حال اجرا می باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید