سه شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۶:۵۷:۱۸
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۶

مسابقات قرآن کریم شهرستان میناب با حضور ۴۶۰ دانش آموز برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، احمد حامدی در اختتامیه برگزاری مسابقات رشته های آوایی قرآن کریم شهرستان میناب گفت: در این دوره از مسابقات تعداد ۴۶۶ دانش آموز دختر و پسر متوسطه اول و دوم، که از برگزیدگان مدارس شهرستان میناب بودند، به مدت دو روز با هم به رقابت پرداختند. وی […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، احمد حامدی در اختتامیه برگزاری مسابقات رشته های آوایی قرآن کریم شهرستان میناب گفت: در این دوره از مسابقات تعداد ۴۶۶ دانش آموز دختر و پسر متوسطه اول و دوم، که از برگزیدگان مدارس شهرستان میناب بودند، به مدت دو روز با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: از این تعداد، ۲۵۶ دانش آموز پسر بودند که در رشته های مداحی، اذان، انشا نماز، حفظ قرائت ترتیل و‌ قرائت تحقیق قرآن کریم شرکت کرده بودم.

حامدی اضافه کرد: در رشته های انشا نماز، دعا خوانی، حفظ قرآن کریم، قرائت ترتیل و تحقیق قرآن کریم دختران نیز بیش از ۲۱۰ دانش آموز از سراسر مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان میناب حضور داشتند.

به گفته مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب، مسابقات رشته های پژوهشی قرآن کریم که شامل نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام، تفسیر ( مفاهیم) و گفتمان مهدوی می باشد، در دهه اول بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

حامدی تصریح کرد؛ مسابقات قرآن مقطع ابتدایی در مرحله شهرستان نیز اواخر بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید