یکشنبه, ۶ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۹:۳۷:۳۸
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:


اجرای طرح یار مهربان در مدارس دوره ابتدایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، محمد قویدل با اعلام این خبر افزود: طرح یار مهربان با هدف تجهیز کتابخانه کلاسی مدارس با کتاب‌هایی که متناسب با طراحی آموزشی معلم باشد از امروز در مدارس ابتدایی استان هرمزگان اجرایی می شود. وی با بیان اینکه دراجرای این طرح دانش آموزان هر هفته دو کتاب […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، محمد قویدل با اعلام این خبر افزود: طرح یار مهربان با هدف تجهیز کتابخانه کلاسی مدارس با کتاب‌هایی که متناسب با طراحی آموزشی معلم باشد از امروز در مدارس ابتدایی استان هرمزگان اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه دراجرای این طرح دانش آموزان هر هفته دو کتاب داستان با محتواهای مشخص در حیطه‌ زبان‌آموزی و ادبیات مطالعه خواهند کرد، تصریح کرد: در پایه اول ابتدایی بیشتر به مهارت نوشتاری توجه بیشتری شده و مهارت خواندن، اندیشیدن، تفکر کردن و درک مطلب کمتر مورد توجه قرار است.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، این امر منجر به ضعف سواد پایه دانش آموزان در آزمون‌های بین‌المللی پرلز شده است که برای پوشش آن اجرای طرح یار مهربان و تقویت مهارت خواندن در دوره ابتدایی در دستور کار قرار گرفته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید