جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۹:۵۷:۱۰
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۱۸

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان:


شروع ثبت‌نام دانش‌آموزان کلاس‌اولی از ۱۹ اردیبهشت ماه: ثبت‌نام به‌صورت حضوری و الکترونیکی انجام می‌شود ‌

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز ثبت نام دانش آموزان کلاس اولی در مدارس شهری و‌ روستایی استان هرمزگان به صورت همزمان با سراسر کشور خبر داد. وی افزود: روند ثبت نام پایه اول به صورت الکترونیکی از امروز آغاز می شود و […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز ثبت نام دانش آموزان کلاس اولی در مدارس شهری و‌ روستایی استان هرمزگان به صورت همزمان با سراسر کشور خبر داد.

وی افزود: روند ثبت نام پایه اول به صورت الکترونیکی از امروز آغاز می شود و ۴۸ هزار دانش آموز هرمزگانی شرایط ثبت نام در کلاس اول را دارند.

وی تصریح کرد: ثبت نام الکترونیکی از طریق سایت my.medu.ir توسط والدین انجام خواهد شد و در صورت عدم دسترسی والدین، ثبت نام به صورت حضوری هم انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: فرایند سنجش باید قبل از ثبت نام بصورت کامل انجام شده باشد و والدین نسبت به نوبت گیری سنجش در اولین فرصت اقدام نمایند.

وی با اشاره به مهلت زمانی این ثبت نام اظهار داشت: تا پایان مرداد ماه برای ثبت نام دانش آموزان فرصت باقی است و متولدین دوم مهر ۹۶ تا یکم مهر ۹۷ شرایط سنی شش سال تمام برای ثبت نام را دارند.

وی در خصوص نام نویسی اتباع خارجی عنوان کرد: ثبت نام اتباع در این مرحله انجام نخواهد شد و بزودی زمان آن به استان ها ابلاغ می شود.

این مقام مسئول گفت: ثبت نام میان پایه ها بعد از انجام ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و صدور کارنامه ها بصورت خودکار انجام خواهد شد و نیازی به حضور والدین نیست و در خصوص مدارس در مرز مناطق جغرافیایی و مدارسی که نزدیک محل کار پدر یا مادر هستند تسهیل گری لازم انجام شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید