جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۲۰:۱۵:۵۰
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۶

با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور


نشست صمیمانه با خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان در کانون فرهنگی تربیتی غدیر بندرعباس برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، در راستای توسعه فضاهای آموزشی و ترویج فرهنگ مدرسه‌سازی، نشست صمیمانه‌ای با جمعی از خیرین مدرسه‌ساز استان هرمزگان با حضور حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار شد. ساخت هر […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، در راستای توسعه فضاهای آموزشی و ترویج فرهنگ مدرسه‌سازی، نشست صمیمانه‌ای با جمعی از خیرین مدرسه‌ساز استان هرمزگان با حضور حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار شد.

ساخت هر مدرسه دروازه‌ای به سوی روشنایی و آینده‌ای درخشان برای فرزندان این مرز و بوم / همیاری خیرین گامی بلند در جهت ارتقای عدالت آموزشی

خان محمدی، معاون وزیر آموزش و پرورش در این نشست با اشاره به اهمیت عدالت آموزشی و ضرورت توسعه فضاهای آموزشی در مناطق محروم، اظهار داشت: با یاری و همراهی خیرین گرانقدر، می‌توانیم گام‌های بلندی در جهت تحقق عدالت آموزشی و فراهم نمودن فرصت‌های برابر تحصیلی برای تمامی دانش‌آموزان در سراسر کشور برداریم.

وی در ادامه سخنان خود، بر لزوم ترویج فرهنگ مدرسه‌سازی و نهادینه کردن این امر خیر در جامعه تاکید کرد و افزود: خیرین مدرسه‌ساز، با اهدای کمک‌های مالی خود، در حقیقت به آینده فرزندان این سرزمین سرمایه‌گذاری می‌کنند و ثوابی ماندگار برای خود به ارمغان می‌برند.

مشارکت گسترده خیرین در امر مدرسه‌سازی در استان هرمزگان زبانزد است

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان نیز در این نشست ضمن تقدیر از حضور خیرین مدرسه‌ساز، گزاره‌ای از اقدامات انجام شده در حوزه مدرسه‌سازی در استان ارائه کرد.
وی اظهار داشت: با مشارکت خیرین گرانقدر، شاهد تحولات چشمگیری در زمینه توسعه فضاهای آموزشی در استان هرمزگان هستیم. طی سال گذشته، با کمک‌های خیرین، تعداد قابل توجهی مدرسه جدید در مناطق محروم استان احداث و به بهره‌برداری رسید.

قویدل در ادامه سخنان خود، به تشریح برنامه‌های آتی اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص جذب مشارکت خیرین در امر مدرسه‌سازی پرداخت و از خیرین دعوت کرد تا با مشارکت در این امر خیر، یاریگر آموزش و پرورش در ارتقای سطح کیفی آموزش در استان باشند.

در پایان این نشست، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خیرین مدرسه‌ساز استان تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است در این نشست ضمن تقدیر از نیکوکاران عرصه علم و دانش، راهکارهای مشارکت و همیاری خیرین در امر مدرسه‌سازی و توسعه فضاهای آموزشی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید