جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۹:۳۰:۱۵
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷

در ایام دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی


افتتاحیه اردوی راهیان نور دانش آموزان هرمزگان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیر کل آموزش وپرورش استان درمراسم افتتاحیه اردوی راهیان نور که صبح دیروز ۱۶بهمن ماه سال جاری همزمان با دهه ی مبارک فجر در گلزار شهدای بندرعباس برگزار شد گفت : ما امروز شاهد اعزام اولین گروه دانش آموزان به اردوهای راهیان نورهستیم که با […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیر کل آموزش وپرورش استان درمراسم افتتاحیه اردوی راهیان نور که صبح دیروز ۱۶بهمن ماه سال جاری همزمان با دهه ی مبارک فجر در گلزار شهدای بندرعباس برگزار شد گفت : ما امروز شاهد اعزام اولین گروه دانش آموزان به اردوهای راهیان نورهستیم که با مساعدت و همکاری سردار سالاری و همکارانشان در سپاه امام سجاد (ع ) صورت پذیرفت. از برنامه ها وفعالیت های اصلی ما در اجرای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است .

وی خاطر نشان کرد: یکی از مصادیق وفعالیت ها در این حوزه شرکت دانش آموزان در اردوهای راهیان نور جنوب است که انشاالله شما دانش آموزان و همکاران عزیز از مناطق عملیاتی جنوب کشور و یادمان شهدا دیدن کنید.

وی اضافه کرد: ما در هر کاروان قریب به ۲۰۰نفر از دانش آموزان را اعزام می کنیم .

قویدل افزود: این اقدام یک برنامه مشارکتی بین مجموعه آموزش وپرورش و سپاه امام سجاد (ع) است که تا اوسط اسفند ماه اعزام دانش آموزان ادامه دارد.

قویدل با بیان اینکه حدود ۲ سال به علت شیوع بیماری کرونا اردوهای راهیان نور که یکی از اصلی‌ترین بر‌نامه‌ها برای تعمیق باورها، ارزش‌ها و معرفی آثار و رشادت‌های دفاع مقدس است تعطیل شده بود. اما امسال این اردوها از سر گرفته شده است و دوباره شوق و ذوق حضوردانش آموزان در سرزمین‌های نور و زیارت عروج‌گاه شهدای ۸سال دفاع مقدس را شاهدیم.

مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان تصریح کرد: نسل جدید دوران دفاع مقدس را به چشم ندیده و لمس نکرده است از شهادت و ایثار طلبی جوانان آن دوره چیزی نمی‌داند ولی می‌شود کاری کرد که آنها با چشم دل عظمت و بزرگواریهای شهدا را حس کرده و پرچم‌دار و ادامه دهنده راهشان باشند تا پایه و اساس انقلاب‌مان محکم شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید