پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۹:۴۷:۱۱
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۷

مدرسه ۹ کلاسه کلمتلی در بندرعباس افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، با حضور احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، منصور آرامی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، محمد مرودی فرماندار بندرعباس، سیدفخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان و جمعی از مسوولین مدرسه ۹ کلاسه کلمتلی در شهرستان بندرعباس افتتاح شد. هاشمی […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، با حضور احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، منصور آرامی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، محمد مرودی فرماندار بندرعباس، سیدفخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان و جمعی از مسوولین مدرسه ۹ کلاسه کلمتلی در شهرستان بندرعباس افتتاح شد.
هاشمی با اشاره به اینکه مدرسه کلمتلی در شهرستان بندرعباس بامشارکت خیر و اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان احداث شده است، افزود: برای احداث این مدرسه ۷ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی همچنین خاطرنشان ساخت: مدرسه کلمتلی با زیربنایی بالغ بر۷۰۷ متر مربع و درقالب ۹کلاس درس احداث شده است .
مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان ادامه داد : با بهره برداری از این فضای آموزشی در قالب هنرستان در شهرستان بندرعباس تعداد ۲۲۵ دانش آموز از فضای ایمن و استاندارد برخوردار می شوند.
هاشمی در ادامه ابراز داشت: مدرسه سازی یک جهاد فرهنگی و معنوی است که افراد می توانند با پرداخت هزینه ای هر چند اندک درآن مشارکت کنند و سهمی درپیامدهای مثبت فرآیند تعلیم و تربیت و ثواب اخروی آن داشته باشند.
گفتنی است؛ در حال حاضر۲۱۴ پروژه مدرسه سازی در قالب ۸۹۷ کلاس درس در سراسر استان در حال اجرا بوده که برای تکمیل این پروژه ها قریب به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید