پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ / ۲۱:۰۴:۲۱
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:


هرمزگان قطب جدید فوتسال دانش آموزی کشور/ ارتقاء سرانه فضاهای ورزشی به بالاتر از میانگین کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در جمع خبرنگاران با تبریک ایام الله دهه فجر ، اظهار داشت: استان هرمزگان تاکنون در مقطع دانش آموزی رویدادی در این سطح و حجم را نداشته است و از حس اعتماد وزارت آموزش و پرورش به توانمندی استان هرمزگان برای میزبانی دو هزار دانش […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در جمع خبرنگاران با تبریک ایام الله دهه فجر ، اظهار داشت: استان هرمزگان تاکنون در مقطع دانش آموزی رویدادی در این سطح و حجم را نداشته است و از حس اعتماد وزارت آموزش و پرورش به توانمندی استان هرمزگان برای میزبانی دو هزار دانش آموز و عوامل همراه، تشکر و سپاسگزاری می کنم.
وی افزود: با تلاش شبانه روزی و مسئولیت پذیری و دلسوزی اعضای ستاد و کمیته های ۱۵گانه برگزاری مسابقات، این اتفاق مهم مطابق نظر ناظران وزارتی به خوبی و مطلوب برگزار شده است.
به گفته قویدل فوتسال دانش آموزان پسر هرمزگان برای اولین بار در کشور توانست به مقام نخست کشور برسد و استان را به عنوان قطب جدید فوتسال در کشور معرفی کند.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: در کنار آماده سازی برای میزبانی مطلوب با بهره گیری از تمام ظرفیت آموزش و پرورش و دستگاههای برون سازمانی، آماده سازی ۸ تیم دختر و پسر در رشته های بسکتبال، والیبال، دو ومیدانی و فوتبال پسران را دنبال کرده ایم که همزمانی این رویدادها فعالیتی بسی سنگین است که نیازمند برنامه ریزی دقیق است.
قویدل با بیان اینکه میانگین فضاهای ورزشی کشور به ازای هر دانش آموز ۴۰صدم متر مربع است، اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ سرانه فضاهای ورزش دانش آموزی هرمزگان ۳۴ صدم متربع به ازای هر دانش آموز بود که این آمار در سال ۱۴۰۱ به ۴۳ صدم مترمربع رسید که سه صدم متر مربع بالاتر از میانگین کشور است.
مقام عالی مسابقات گفت: توسعه ورزش قهرمانی و گسترش زیر ساخت های ورزشی را از اولویت های اصلی حوزه ورزش دانش آموزی آموزش و پرورش استان است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید