پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ / ۲۰:۳۰:۳۱
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۵

دو دانش آموز پژوهشگر هرمزگانی افتخارآفرین در مرحله کشوری فعالیت های پژوهشی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، دو دانش آموز پژوهشگر هرمزگان ، حائز رتبه برتر در مرحله کشوری انجام فعالیتهای پژوهشی شده و در همایش روز ملی پژوهش با حضور وزیر آموزش و پروزش از آنان تجلیل شد. در همایش تجلیل از برگزیدگان پژوهشی استانها در مرحله کشوری به مناسبت روز ملی پژوهش که […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، دو دانش آموز پژوهشگر هرمزگان ، حائز رتبه برتر در مرحله کشوری انجام فعالیتهای پژوهشی شده و در همایش روز ملی پژوهش با حضور وزیر آموزش و پروزش از آنان تجلیل شد.

در همایش تجلیل از برگزیدگان پژوهشی استانها در مرحله کشوری به مناسبت روز ملی پژوهش که با حضور دانش آموزان برگزیده استانها، معاون پژوهش و برنامه ریزی ادارات کل استان ها و روسای گروه تحقیق و پژوهش و دانش آموزان برگزیده ، روز یکشنبه مورخ ۹/۲۰/ ۱۴۰۱ در سالن همایش های اردوگاه کشوری شهید باهنر تهران برگزار گردید دو نفر از دانش آموزان استان هرمزگان موفق به کسب رتبه برتر و افتخار آفرینی برای استان شدند. در این همایش خانم بیتا پورقاسمی از مقطع ابتدایی دوره اول،از ناحیه یک بندرعباس ، مدرسه شکوفه های ایران و خانم زینب حاج حسینی در باغی دوره دوم متوسطه ، شهرستان میناب از مرکز پرورش استعدادهای درخشان ، موفق به کسب رتبه های برتر کشوری شدند.
محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان ضمن اعلام این خبر با تبریک این موفقیت به فرهنگیان دانش آموزان و اولیا گرامی آنان از همکاری و راهنمایی مجموعه معاونت پژوهش برنامه ریزی اداره کل و رئیس گروه پژوهش آموزش و پرورش استان ، مدیران مدارس و مربیان، در امر هدایت و موفقیت دانش آموزان قدردانی نمود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید