جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۱:۵۳:۴۱
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۷:۳۵

درخشش دانش آموز شناگر هرمزگان در کشور


طلا و نقره دانش آموز هرمزگانی در اولین روز از مسابقات شنای کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در این خصوص گفت: سی و هشتمین دوره مسابقات دانش آموزی پسران یادواره سردار دل ها ،شهید قاسم سلیمانی به میزبانی شهرستان کرج در حال برگزاری است و دانش آموزان منتخب هرمزگانی نیز در این مسابقات با دیگر شناگران به رقابت خواهند پرداخت. وی افزود […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در این خصوص گفت: سی و هشتمین دوره مسابقات دانش آموزی پسران یادواره سردار دل ها ،شهید قاسم سلیمانی به میزبانی شهرستان کرج در حال برگزاری است و دانش آموزان منتخب هرمزگانی نیز در این مسابقات با دیگر شناگران به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود : در اولین روز از این رقابت ها ،دانش آموز ،کیان شریفیان توانست با کسب دو مدال طلا و نقره ،برای استان هرمزگان ،افتخار بیافریند.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: این شناگر افتخار آفرین در مسابقات شنای ۵۰ متر آزاد در سکوی اول و در ۱۰۰ متر پروانه ،جایگاه دوم را از آن خود ساخت و مدال طلا و نقره را از آن خود کرد.

قویدل اظهار داشت: این مسابقات همچنان ادامه دارد و امید است در روزهای آینده شاهد موفقیت های بیشتری برای دانش آموزان عزیز استان هرمزگان باشیم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید