شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۲۰:۳۴:۱۹
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰

با تامین اعتبار از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور؛ برچیده شدن تمامی مدارس غیر استاندارد شهرستان سیریک تا پایان سالجاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، سیدفخر الدین هاشمی از برچیده شدن تمامی مدارس غیر استاندارد سیریک تا پایان سالجاری با تامین اعتبار صورت گرفته از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور ومشارکت خیرین مدرسه ساز خبر داد. وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۷ پروژه مدرسه سازی در شهرستان سیریک در […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، سیدفخر الدین هاشمی از برچیده شدن تمامی مدارس غیر استاندارد سیریک تا پایان سالجاری با تامین اعتبار صورت گرفته از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور ومشارکت خیرین مدرسه ساز خبر داد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۷ پروژه مدرسه سازی در شهرستان سیریک در حال اجرا می باشد، افزود: با اتمام این پروژه ها ۳۳ کلاس درس به شهرستان سیریک افزوده خواهد شد و مدارس غیر استاندارد در این شهرستان تا پایان سالجاری به اتمام می رسد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: در شهرستان سیریک ۳ پروژه تخریبی با ۲۳ کلاس درس وجود دارد.
به گفته هاشمی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی مدارس با همتی مضاعف و نگاهی ویژه به عرصه تعلیم و تربیت در جهت رفع مشکلات مدارس غیر استاندارد اقدام نموده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید