سه شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۸:۴۶:۱۷
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۳

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان خبرداد:


تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، حسن جراره در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس، از تلاش و همراهی علی آشوری زاده تقدیر کرد وطی حکمی ازسوی مدیرکل آموزش و پرورش، مسلم بازیارنسب را به عنوان سرپرست این ناحیه، معرفی نمود. این مسئول، اعتلای آموزش و پرورش هرمزگان […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، حسن جراره در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس، از تلاش و همراهی علی آشوری زاده تقدیر کرد وطی حکمی ازسوی مدیرکل آموزش و پرورش، مسلم بازیارنسب را به عنوان سرپرست این ناحیه، معرفی نمود.

این مسئول، اعتلای آموزش و پرورش هرمزگان و پیشرفت دانش آموزان این خطه از میهن اسلامی در تمامی عرصه ها را هدف اصلی این مجموعه دانست و تأکید کرد: برای توفیق در این مسیر، همگام بودن با برنامه های سند تحول بنیادین ،به جد توصیه می شود.

وی بابیان اینکه شاخصه مدیر موفق، تخصص، پویایی، تلاش، تدبیر،
خلاقیت و صبوری است، افزود: هیچ سیستم مدیریتی موفق نخواهد بود مگر در سایه تعامل مطلوب با مجموعه، تبعیت از اسناد بالادستی و حرکت درمسیر برنامه های تعالی مدیریتی والبته این مهم در انتصابات حوزه ستاد،صف ومدارس با حساسیت ویژه دنبال می شود.

مسلم بازیارنسب، متولد ۱۳۵۹ دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مدیریت آموزشی، علاوه بر پست های مدیریت و معاونت مدارس خاص، مسئولیت هایی از قبیل کارشناسی آموزش نیروی انسانی آموزش پرورش ناحیه یک، معاونت پژوهش و آموزش نیروی انسانی، معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس و مشاور جوان مدیر کل آموزش پرورش استان هرمزگان را در سوابق خود دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید