چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۵:۰۶:۳۷
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۲۷

در راستای اجرای مراحل گزینش و جذب معلمان جدید


بازدید مدیرکل آموزش و پرورش از حوزه‌های ارزیابی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزگاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای اجرای مراحل گزینش و جذب معلمان جدید، از حوزه‌های ارزیابی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزگاری از جمله حوزه‌های دارالقرآن آل طاها، هنرستان راضیه مرضیه، پژوهشکده تعلیم و تربیت استان و کانون غدیر بازدید کرد. در این بازدید، […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای اجرای مراحل گزینش و جذب معلمان جدید، از حوزه‌های ارزیابی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزگاری از جمله حوزه‌های دارالقرآن آل طاها، هنرستان راضیه مرضیه، پژوهشکده تعلیم و تربیت استان و کانون غدیر بازدید کرد.

در این بازدید، مدیرکل ضمن گفتگو با مسئولان و کارکنان حوزه‌ها، از روند برگزاری مراحل ارزیابی، شامل مصاحبه، بررسی مدارک و صلاحیت‌های داوطلبان، بازدید به عمل آورد.

وی در این گفتگوها، بر ضرورت دقت و ظرافت در انجام مراحل ارزیابی و انتخاب افراد واجد شرایط تأکید کرد و گفت: “هدف ما از این آزمون، جذب بهترین و توانمندترین افراد برای تصدی شغل معلمی است و باید با دقت و وسواس کامل، افرادی را انتخاب کنیم که بتوانند در تربیت نسل آینده کشورمان نقش‌آفرینی کنند.”

مدیرکل آموزش و پرورش همچنین با داوطلبان حاضر در حوزه‌های ارزیابی دیدار و گفتگو کرد و برای آنها آرزوی موفقیت در مراحل بعدی گزینش نمود.

وی خاطرنشان کرد: این بازدید، انعکاس‌دهنده‌ی اهمیت و توجه آموزش و پرورش به امر جذب و تربیت معلمان جدید و تأکید بر انتخاب افراد شایسته و توانمند برای این شغل خطیر است. امید است با جذب معلمان جدید و کارآمد، شاهد ارتقای کیفیت آموزش و پرورش در کشورمان باشیم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید