جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۹:۵۷:۵۵
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی :


ورزش دانش آموزی می تواند بسیاری از معضلات جامعه را برطرف کند/ پیگیری جدی برای رفع مشکلات ورزش هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، احمد مرادی در جمع تیم های منتخب فوتسال، دو و میدانی دانش آموزی استان هرمزگان اظهار داشت: ورزش و فعالیت بدنی جایگاه والائی در تعالیم دینی و اسلامی و همچنین در فرهنگ اصیل ایرانی دارد به گونه ای که در دوران کهن باستانی، کشور ما خاستگاه و ابداع […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، احمد مرادی در جمع تیم های منتخب فوتسال، دو و میدانی دانش آموزی استان هرمزگان اظهار داشت: ورزش و فعالیت بدنی جایگاه والائی در تعالیم دینی و اسلامی و همچنین در فرهنگ اصیل ایرانی دارد به گونه ای که در دوران کهن باستانی، کشور ما خاستگاه و ابداع کننده بسیاری از ورزشها بوده است.

وی افزود: در میان ورزش در رده های نوجوانی و جوانی از اهمیت بیشتری برخوردار است و با اهمیت دادن به ورزش نوجوانان و دانش آموزی می توان ریشه بسیاری از مشکلات و معضلات کنونی جامعه را قطع کرد.

به گفته مرادی، فعالیت های بسیار خوبی در زمینه گسترش ورزش دانش آموزی و فضاهای ورزشی مدارس در هرمزگان صورت گرفته است ولی برای رسیدن به جایگاه مطلوب در سرانه ورزشی استان نیازمند سرمایه گذاری، پیگیری، حمایت و همراهی بیش از پیش مسئولین، نهادها و صنایع است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی افزود: استان هرمزگان از دیرباز ورزشکاران نامداری را به کشور معرفی نموده و بسیاری از ورزشکاران هرمزگانی در رشته های مختلف موفق شدند پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورند و امید است شما ورزشکاران آینده ساز نیز با تأسی به منش پهلوانی و اخلاق مداری، بتوانید برای استان افتخار آفرینی کنید.

مرادی ادامه داد: بهبود و افزایش زیر ساخت های ورزشی در همه رده های سنی و حمایت بیشتر ورزشکاران هرمزگانی و نیز افزایش سرانه فضاهای ورزش دانش اموزی از خواسته های مورد تأکید مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و دولت است.

لازم به ذکر است؛ مسابقات فوتسال و دو ومیدانی قهرمانی مدارس کشور در بخش پسران متوسطه دوم از ۹ الی ۱۵ بهمن و مسابقات فوتسال و دو و میدانی دختران کشور نیز از ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه در بندرعباس برگزار می شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید