چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۶:۰۱:۳۳
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱:۲۲

هرمزگان میزبان مسابقات ورزش دانش آموزی کشور/ اعلام آمادگی حضور بیش از یک هزار و ۱۵۰ دانش آموز از ۳۲ استان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، مهدی فولادی اظهار داشت: مسابقات فوتسال و دومیدانی پسران متوسطه دوم از ۹ الی ۱۵ بهمن و مسابقات فوتسال و دومیدانی دختران کشور نیز از ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه در بندرعباس برگزار می شود. وی با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر از […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، مهدی فولادی اظهار داشت: مسابقات فوتسال و دومیدانی پسران متوسطه دوم از ۹ الی ۱۵ بهمن و مسابقات فوتسال و دومیدانی دختران کشور نیز از ۱۷ الی ۲۳ بهمن ماه در بندرعباس برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر از سراسر کشور در این مسابقات، مهمان آموزش و پرورش هرمزگان هستند، افزود: تاکنون برای حضور در این مسابقات بیش از یک هزار و ۱۵۰ دانش آموز متوسطه دوم از ۳۲ استان کشور، آمادگی خود را اعلام کرده اند و ۲۵۶ سرپرست و مربی نیز این دانش آموزان را همراهی خواهند کرد.

به گفته فولادی، این مسابقات که در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد، با هدف ترویج فرهنگ و منش پهلوانی، ایثار و از خودگذشتگی، این دوره از مسابقات بنام شهدای مدارس زینبیه و ثارالله شهرستان میانه مزین شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: افتتاحیه این مسابقات در ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۵ با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در بندرعباس برگزار خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید