جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۲۰:۰۰:۵۰
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹

با حضور استاندار هرمزگان:


دبستان ۱۰ کلاسه روستای گورزانگ میناب به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، عصر امروز با حضور مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان، حسین رئیسی نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار میناب و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی دبستان ۱۰ کلاسه روستای گورزانگ میناب به بهره برداری رسید. این دبستان که ساخت آن جزو مصوبات سفر ریاست جمهوری بود با […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، عصر امروز با حضور مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان، حسین رئیسی نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار میناب و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی دبستان ۱۰ کلاسه روستای گورزانگ میناب به بهره برداری رسید.

این دبستان که ساخت آن جزو مصوبات سفر ریاست جمهوری بود با تامین اعتبار ۱۱ میلیارد تومان ظرف مدت ۶ ماه ساخته و آماده بهره‌برداری قرار گرفته است.

پیش از این دانش آموزان مقطع دبستان این روستا مجبور بودند به علت وجود مدرسه تخریبی در کانکس تحصیل کنند که اکنون با آماده شدن این مدرسه ۱۰ کلاسه، می‌توانند با بهره‌مندی از زیرساخت آموزشی مناسب، سطح بهتری از تحصیل و آموزش را دریافت کنند.

گفتنی است مسئله آموزش و توجه به زیرساخت‌های آموزشی یکی از اساسی‌ترین اولویت‌های دولت سیزدهم و نماینده عالی دولت در استان هرمزگان است و تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه از جمله تاسیس هنرستان جوار صنایع، تجهیز آزمایشگاه‌های تخصصی و کیفیت بخشی آموزشی و توجه به توسعه زیرساخت‌ها و رفع مشکل مدارس تخریبی انجام شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید