چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۶:۲۲:۵۲
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۱

مدرسه ابتدایی ۶ کلاسه بونجی جاسک به زودی به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، مهدی باوقار زعیمی با اشاره به رویکرد محوری دولت در خصوص محرومیت زدایی اظهار داشت: مدرسه ابتدایی شش کلاسه بونجی هدیه دولت سیزدهم به مردم شریف شهرستان جاسک بوده که به زودی عملیات اجرایی آن به پایان خواهد رسید . به گفته مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، مهدی باوقار زعیمی با اشاره به رویکرد محوری دولت در خصوص محرومیت زدایی اظهار داشت: مدرسه ابتدایی شش کلاسه بونجی هدیه دولت سیزدهم به مردم شریف شهرستان جاسک بوده که به زودی عملیات اجرایی آن به پایان خواهد رسید .
به گفته مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، مدرسه ابتدایی ۶ کلاسه بونجی در شهرستان جاسک با اعتباری بالغ بر ۹میلیارد تومان و با زیربنای ۳۸۵مترمربع بصورت مشارکتی بوده که عملیات اجرایی آن به زودی به اتمام خواهد رسید و در اختیار دانش آموزان جاسکی قرار خواهد گرفت.
باوقار همچنین با بیان اینکه در یکسال اخیر ۹پروژه آموزشی در شهرستان جاسک به صورت مشارکتی به بهره برداری رسیده است ، خاطرنشان ساخت: در یکماه گذشته نیز عملیات اجرایی ۱۲ مدرسه در قالب ۲۰کلاس درس بصورت مشارکت با خیرین نیک اندیش و با نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان در شهرستان جاسک و لیردف آغاز شده است که نشان از نگاه ویژه استاندار محترم و درایت رییس سازمان نوسازی مدارس کشور دارد.
گفتنی است؛ شهرستان جاسک سرزمین مردمان خونگرم وشریف در شرق استان هرمزگان، سرانه فضای آموزشی ۵/۶مترمربع را داراست که از رقم ۵/۲۲مترمربعی متوسط سرانه فضای آموزشی کشور نیز بالاتر بوده و از لحاظ سرانه فضای آموزشی در کشور وضعیت مناسبی را برخوردار می باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید