شنبه, ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ / ۰۶:۴۲:۵۹
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳

افتخاری دیگر برای هرمزگان:


کسب مقام اول کشوری توسط دانش آموز سمپادی استان ” آرشان حسن زاده ” در مسابقات طراحی وب سایت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل بیان داشت: بنا به اعلام دبیرخانه کشوری مسابقات فرهنگی و هنری در رشته رسانه و فضای مجازی دانش آموز سمپادی هرمزگانی آرشان حسن زاده از مرکز استعدادهای درخشان شهید حقانی ناحیه یک بندرعباس توانست مقام اول مسابقات طراحی وب سایت را نصیب خود کند. وی […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل بیان داشت: بنا به اعلام دبیرخانه کشوری مسابقات فرهنگی و هنری در رشته رسانه و فضای مجازی دانش آموز سمپادی هرمزگانی آرشان حسن زاده از مرکز استعدادهای درخشان شهید حقانی ناحیه یک بندرعباس توانست مقام اول مسابقات طراحی وب سایت را نصیب خود کند.

وی افزود : مسابقات فرهنگی هنری مرحله مدرسه ای در آذر ماه ۱۴۰۰ باتوجه به شرایط قرنطینه و شیوع بیماری کرونا به صورت غیرحضوری و مرحله منطقه ای در اواخر بهمن ماه ۱۴۰۰برگزار شد .

این مقام مسئول در ادامه گفت: مرحله استانی این رقابت ها در اردیبهشت ماه و مرحله کشوری آن در اواخر تیرماه برگزار شد و دانش آموز سمپادی هزمزگان توانست با کسب موفقیت در تمامی مراحل مقام اول کشوری طراحی وب سایت را نصیب خود کند.

محمد قویدل ضمن آرزوی توفیق برای تمامی دانش آموزان کوشا و تلاشگر اذعان داشت : پرورش ذوق و استعداد آینده سازان میهن اسلامی ، یکی از مهم ترین تکالیف آموزش و پرورش است و مدارس باید با ایجاد زمینه های مناسب ، این فرصت را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

لازم به ذکر است آرشان حسن زاده دانش آموز پایه دهم مرکز استعدادهای درخشان استعداد و علاقه زیادی به ” طراحی وب ” داشته که با پیگیری خود و حمایت اولیای مدرسه توانست رشد یافته و به این مقام دست یابد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید