جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۲۱:۲۹:۰۰
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان:


آغاز رزرو اینترنتی “اسکان نوروزی فرهنگیان” در استان هرمزگان از ۲۰ اسفندماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره به آغاز رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان در استان هرمزگان از ۲۰ اسفند گفت: پذیرش حضوری در مراکز اسکان از ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد. وی با اشاره به اینکه پذیرش فرهنگیان به دو روش حضوری […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره به آغاز رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان در استان هرمزگان از ۲۰ اسفند گفت: پذیرش حضوری در مراکز اسکان از ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه پذیرش فرهنگیان به دو روش حضوری و رزرو اینترنتی انجام می‌شود، گفت: فرهنگیان می‌توانند از تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ با استفاده از سامانه متمرکز اسکان به آدرس Eskan.medu.ir نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اسکان نوروزی اقدام کنند.
وی ادامه داد: ۳۴۵ مدرسه این استان در قالب ۲ هزار و ۷۴۴ کلاس برای خدمات‌دهی به فرهنگیان و مسافران نوروزی تعیین شده است.
قویدل با اشاره به اینکه سال گذشته ۹۶ هزار و ۹۴۰ نفر در قالب ۲۲ هزار خانوار از خدمات اسکان نوروزی فرهنگیان در هرمزگان بهره‌مند شدند، افزود: با توجه به اینکه هرساله خیل عظیمی از هم میهنان عزیز استان هرمزگان را برای مسافرت نوروزی انتخاب میکنند تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین اندیشیده شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید