چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۶:۲۵:۲۳
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۵

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان:


رویداد “الف تا” بانک اطلاعاتی از تجارب معلمان و مدیران تحول خواه است/ تمدید جشنواره رویداد تحول در آموزش و پرورش تا پنجم خرداد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل گفت: مشارکت در این رویداد که تا پنجم خرداد تمدیدشده، فرصت ارزشمندی است که در ارتقاء شاخص‌های آموزشی مؤثر است. وی افزود: فعالان حوزه تعلیم و تربیت، مدیران، معلمان و… می‌توانند ایده‌ها، تجارب، خاطرات، محصولات و رؤیت‌های تحول‌آفرین را در وب‌سایت رویداد بارگذاری کنند. این […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل گفت: مشارکت در این رویداد که تا پنجم خرداد تمدیدشده، فرصت ارزشمندی است که در ارتقاء شاخص‌های آموزشی مؤثر است.

وی افزود: فعالان حوزه تعلیم و تربیت، مدیران، معلمان و… می‌توانند ایده‌ها، تجارب، خاطرات، محصولات و رؤیت‌های تحول‌آفرین را در وب‌سایت رویداد بارگذاری کنند.

این مسئول بابیان اینکه تاکنون بیش از یک هزار اثر از استان در این سامانه بارگذاری شده است، تأکید کرد: برای فرهنگیان این امکان فراهم است که آثار خود را در ۲ بخش گروهی و انفرادی ارائه کنند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۵ خردادماه در قالب‌های مختلف بسته تربیت و یادگیری، نرم‌افزار، تجربه نگاری، فرصت‌های خلق‌شده، لوح تصویری، بازی و یادگیری، اسباب‌بازی، شعر، سرود، تئاتر، پویانمایی، فایل صوتی، کتاب، محتوای چندرسانه‌ای و …. ارائه و در این رویداد بزرگ مشارکت کنند.

به گفته قویدل؛ روش‌های نوین تدریس، برنامه محوری در اداره مدرسه، مدیریت دانش و تجربه، مسئولیت‌پذیری، نظارت بر منابع مدرسه، متنوع سازی فرصت‌های آموزشی و تربیتی، پیوند برنامه‌ها با تجارب واقعی زندگی، متناسب‌سازی تجربیات آموزشی و پرورشی با شرایط رشد، یادگیری مشارکتی، فناوری‌های نوین، مشارکت معلمان در برنامه‌ریزی فعالیت‌های مدیریتی، ایفای نقش الگویی معلمان، شاداب سازی فضای مدرسه، ایمن‌سازی محیط و حمایت از خلاقیت و نوآوری، محورهای این رویداد ملی است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید