پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ / ۲۰:۱۸:۲۹
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۷

کلنگ احداث دو مدرسه ی خیری در لیردف به زمین خورد:


آیین کلنگ زنی دبستان ۳ کلاسه تراتکان و دبیرستان ۴کلاسه متوسطه اول دخترانه پجک منطقه لیردف انجام شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، کلنگ احداث دبستان ۳کلاسه خیرساز روستای تراتکان و دبیرستان ۴ کلاسه متوسطه اول دخترانه خیرساز روستای پجک باحضور مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان به زمین زده شد. باحضور محمد قویدل مدیر کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، امام جمعه ، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش جاسک و جمعی از […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، کلنگ احداث دبستان ۳کلاسه خیرساز روستای تراتکان و دبیرستان ۴ کلاسه متوسطه اول دخترانه خیرساز روستای پجک باحضور مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان به زمین زده شد.

باحضور محمد قویدل مدیر کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، امام جمعه ، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش جاسک و جمعی از مسئولان شهرستان جاسک و منطقه لیردف آیین کلنگ زنی احداث دو مدرسه ی خیری در لیردف صورت پذیرفت. این مدارس در
دهستان سورک از توابع بخش لیردف که در ۱۲۰ کیلومتری حوزه شرق شهرستان جاسک واقع شده است قرار دارند. عبدالجلیل نوابی نماینده خیرین در منطقه در خصوص احداث این پروژه ها و تسریع ساخت و راه اندازی این مدارس گفت تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا در کمترین زمان ممکن این مدارس در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید