جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۲:۲۴:۱۱
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۴

در راستای اجرای برنامه های پروژه مهر آموزش وپرورش هرمزگان:


چهارمین کاروان تجهیزات هنرستان ها با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال به مناطق ۲۲ گانه هرمزگان ارسال شد/ پروژه مهر، پویا و پر شور، در حال اجراست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در این خصوص گفت: درراستای تجهیز هنرستان ها ، تعداد ۴۴۸قلم ، تجهیزات با اعتباری بالغ بر ۳۸میلیارد ریال برای ۱۳۱هنرستان سراسر استان ،ارسال شد. وی افزود: این تجهیزات برای تأمین ملزومات ۱۹رشته تحصیلی از جمله،برق(الکترونیک،برق ساختمان،الکتروتکنیک) ،انواع رشته های خیاطی ،معماری داخلی،تأسیسات(سرمایشی و مکانیکی)،مکانیک […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در این خصوص گفت: درراستای تجهیز هنرستان ها ، تعداد ۴۴۸قلم ، تجهیزات با اعتباری بالغ بر ۳۸میلیارد ریال برای ۱۳۱هنرستان سراسر استان ،ارسال شد.

وی افزود: این تجهیزات برای تأمین ملزومات ۱۹رشته تحصیلی از جمله،برق(الکترونیک،برق ساختمان،الکتروتکنیک) ،انواع رشته های خیاطی ،معماری داخلی،تأسیسات(سرمایشی و مکانیکی)،مکانیک خودرو،مدیریت خانواده تدارک و توزیع شد.

این مقام مسئول خاطرنشان ساخت: ترویج مهارت آموزی با هدف ایجاد فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان،رشد و توسعه جامعه و حرکت به سمت خودکفایی، جز با ایجاد رشته های جدید فنی،حرفه ای و کاردانش و تأمین و تجهیز هنرستان ها محقق نمی شود لذا باید تمام توان خود را برای کاهش دغدغه هنرآموزان و هنرجویان ،به کار ببندیم.

قویدل،همراهی ظرفیت های برون سازمانی را در راستای تأمین امکانات ، مطلوب و شایسته تقدیر دانست و گفت: اگر نگاه همه ارگان ها و بخش های خصوصی به آموزش وپرورش نگاهی سازنده به عنوان ظرفیتی برای تحقق پیشرفت جامعه باشد ، قطع به یقین اهداف سند تحول بنیادین به نحو مطلوبی محقق خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید