سه شنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۴:۴۸:۵۸
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان:


بدنبال راه اندازی مدرسه ی تابستانه نفت هستیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، دکتر منصور فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در دیدار با مهندس محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه در حال شکل گیری یک گروه جهادی علمی در دانشگاه هستیم، گفت: بر اساس ماموریتی که تعریف کرده ایم آموزش و پرورش نیز می تواند […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، دکتر منصور فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در دیدار با مهندس محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه در حال شکل گیری یک گروه جهادی علمی در دانشگاه هستیم، گفت: بر اساس ماموریتی که تعریف کرده ایم آموزش و پرورش نیز می تواند از این ظرفیت علمی استفاده نماید.
دکتر فرهادی با اشاره به اینکه بدنبال راه اندازی مدرسه ی تابستانه نفت با همکاری دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش در صنایع نفت استان هستیم، افزود: در این ظرفیتی که ایجاد می شود اعضای هیات علمی دانشگاه و نیروهای جهادی علمی تجربیات خود را در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار می دهند.
وی هدف از برگزاری کارگاه های علمی را، تقویت آموخته های تئوری دانشجویان و دانش آموزان برشمرد که در آینده کاری خود موفق تر عمل نمایند.
در ادمه این دیدار مهندس محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است و با تفاهم نامه و تعاملی که در آینده بین این دو نهاد علمی منعقد می شود، اظهار داشت: با همکاری مشترک اهداف مهمی برای رشد و تعالی این مجموعه ها رقم خواهیم زد.
قویدل با اشاره به اینکه در بحث توانمند کردن نیروی انسانی از ظرفیت اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور بهره خواهیم برد، خاطر نشان کرد: در حوزه علوم انسانی و کنکور نیاز به حمایت بیشتری داریم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ارتباط بین دانشگاه و آموزش و پرورش را بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: رشته های جدیدی را در هنرستان ها توسعه خواهیم داد که در بحث رشته های بین رشته ی که مورد نیاز بازار کار و صنایع استان می باشد در این زمینه مهم حرکت خواهیم کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید