چهارشنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۵:۳۴:۵۰
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰:۱۳

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان خبر داد:


اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزگاری/ استخدام ۱۹۹۲ معلم هرمزگانی در سال جدید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اعلام این خبر گفت: نتایج اولیه آزمون آموزگاری که در اسفندماه سال گذشته برگزار شده بود در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است. مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ادامه داد: طی این آزمون ۳۶۹ آموزگار ابتدایی و […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اعلام این خبر گفت: نتایج اولیه آزمون آموزگاری که در اسفندماه سال گذشته برگزار شده بود در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ادامه داد: طی این آزمون ۳۶۹ آموزگار ابتدایی و استثنایی جذب خواهند شد و از ابتدای مهرماه در مدارس استان هرمزگان درکلاس حاضر خواهند شد.
وی ادامه داد: در ۲۸ اردیبهشت ماه نیز آزمون استخدامی دیگری برگزار خواهد شد که ۶۱۱ هنرآموز و دبیر هرمزگانی به حرفه شریف معلمی وارد خواهند شد.
این مقام مسئول ادامه داد: ۷۱۲ مربی تربیت بدنی، مشاور، مربی امور تربیتی نیز از طریق آزمونی که در ۳۰ فروردین ماه برگزار شد به مجموعه فرهنگیان استان افزوده خواهد شد و در سال جدید ۱۰۱۷ دانشجو نیز از طریق آزمون ورودی دانشگاه فرهنگیان جذب خواهند شد.
قویدل با اشاره به سهمیه خاص جذب معلم در بشاگرد و جزایر استان ادامه داد: به منظور تامین نیروی انسانی ماندگار در مناطق خاص و صعب العبور استان برای نخستین بار در کشور سهمیه‌ای خاص به منطقه بشاگرد و جزایر استان اختصاص داده شده است و از بین جوانان تحصیل کرده این مناطق ۲۵۰ نفر معلم به منطقه بشاگرد و ۵۰ نفر به جزایر استان شامل ابوموسی، لاوان، لارک، هنگام و هندورابی اختصاص داده شده است که ثبت نام در این آزمون از روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه آغاز شده و تا ۸ اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت.
وی با اشاره به فرآیند ارزیابی‌های تکمیلی اظهار داشت: امسال فرآیند ارزیابی در حوزه‌های ارزیابی تکمیلی کوتاه تر شده است؛ زمان تشکیل پرونده ارزیابی تکمیلی و بررسی «اسناد امتیاز آور» و بخشی از امور گزینش و بررسی‌های پزشکی بلافاصله پس از اعلام نتیجه اولیه و در زمان مراجعه به اداره کل آموزش‌وپرورش انجام می شود و در صورت تکمیل شدن پرونده، به حوزه ارزیابی معرفی و گروه‌های ارزیابی حرفه‌ای کار ارزیابی تکمیلی را انجام می دهند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: طبق برنامه، فرآیند «ارزیابی تکمیلی» که با حضور ۱۰ گروه ارزیاب در قالب ۱۰ کانون ارزیابی انجام میشود، تا پایان اردیبهشت ماه به سرانجام می‌رسد و نتایج نهایی توسط سازمان سنجش در اواسط خرداد اعلام می شود.

لازم به ذکر است داوطلبان میتواند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به مشاهده وضعیت قبولی خود اقدام کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید