سه شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ / ۱۸:۰۴:۴۴
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶

در اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش اعلام شد؛


با توصیه های رئیس جمهور، در خصوص پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی معلمان طی روزهای آینده تصمیم گیری و اقدام خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ضمن تبریک ایام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همه همکاران فرهنگی گرامی، از تاخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه، صمیمانه از همکاران دلسوز و خانواده محترمشان پوزش می طلبیم. […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ضمن تبریک ایام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همه همکاران فرهنگی گرامی، از تاخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه، صمیمانه از همکاران دلسوز و خانواده محترمشان پوزش می طلبیم. خدمتگزاران شما در وزارت آموزش و پرورش در طول یک سال گذشته برای دفاع از حقوق همکاران و اجرای کامل قانون رتبه بندی به عنوان یکی از ارکان مقرر در سند تحول بنیادین از هیچ تلاشی فرو گذاری نکرده اند.

ضمن همراهی و تشکر از تمامی ارکان دولت، باتوجه به اختلاف مبانی محاسبه فوق العاده رتبه بندی و بار مالی آن، حقوق اسفند به صورت علی الحساب پرداخت می شود.

بدیهی است، نظر به هماهنگی به عمل آمده و حمایت های رئیس جمهور محترم در فرمایشات روز گذشته هیات محترم وزیران، در خصوص پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی همکاران عزیز طی روزهای آتی تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید