جمعه, ۴ خرداد ۱۴۰۳ / ۲۱:۰۶:۵۱
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:


رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پسین هرمزگان ، حسن جراره ضمن اعلام این خبر بیان داشت: روابط عمومی عرصه ای برای نمود فعالیت ها و فرصتی برای تعامل با ارگان هایی است که می‌توانند در ارتباط سازنده به تعالی سازمان خود، کمک کنند . وی اذعان داشت : مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان طی […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پسین هرمزگان ، حسن جراره ضمن اعلام این خبر بیان داشت: روابط عمومی عرصه ای برای نمود فعالیت ها و فرصتی برای تعامل با ارگان هایی است که می‌توانند در ارتباط سازنده به تعالی سازمان خود، کمک کنند .

وی اذعان داشت : مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان طی حکمی ، ضمن تقدیر از زحمات نعمت روزپیکر ، وی را به عنوان مشاور رسانه ای مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان و زهرا امیر زاده را نیز به عنوان سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان معرفی نمود.

شایان ذکر است، امیر زاده با ۲۳ سال سابقه ، کارشناسی نواحی و اداره کل آموزش و پرورش ،کارشناسی امور شوراها و مشارکت های مردمی، مسئولیت دبیرخانه شورای آموزش و پرورش شهرستان، برنامه ریزی فرهنگی، مدیریت کانون غدیر بندرعباس و مدیریت مدارس ابتدایی و متوسطه را در کارنامه خود دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید