پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ / ۱۰:۵۷:۲۰
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان :


ارزشیابی آغازین ویژه دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه استان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ؛ محمد قویدل گفت: ارزشیابی ورودی (آغازین) در جهت اطلاع از وضعیت آموزشی دانش آموزان و برنامه ریزی برای نحوه ارائه درس از سوی مسئولین آموزشی مدارس مورد توجه می باشد. وی اعلام کرد: آزمون آغازین با هدف پایش دانش آموزان متوسطه اول و دوم در سنوات تحصیلی […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ؛ محمد قویدل گفت: ارزشیابی ورودی (آغازین) در جهت اطلاع از وضعیت آموزشی دانش آموزان و برنامه ریزی برای نحوه ارائه درس از سوی مسئولین آموزشی مدارس مورد توجه می باشد.

وی اعلام کرد: آزمون آغازین با هدف پایش دانش آموزان متوسطه اول و دوم در سنوات تحصیلی گذشته و به منظور سنجش سطح امادگی آنان برای سال تحصیلی جاری برگزار می گردد وجایگاه دانش آموزان از نظر علمی و آموزشی تعیین می گردد.

این مقام مسئول همچنین در ادامه گفت: استفاده از نتایج ارزشیابی جهت برنامه ریزی صحیح تر و بهبود فرآیند یاددهی-یادگیری و اصلاح برنامه ها و روش های تدریس نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

معاون آموزش متوسطه هرمزگان همچنین افزود: این آزمون رایگان و بصورت مجازی از تاریخ ۵ آبان ماه الی ۱۲ آبان ماه برای دانش آموزان پایه های شش گانه مقاطع اول و دوم متوسطه به صورت هماهنگ کشوری برگزار خواهد شد.

گفتنی است نحوه ورود دانش آموزان به سامانه از طریق وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سوالات آزمون توسط مرکز سنجش وزارت متبوع طراحی و از طریق سامانه sa.medu.ir از ساعت ۸ الی ۲۴ قابل دسترسی می باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید