یکشنبه, ۶ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۹:۲۳:۳۵
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۸:۳۰

درخشش آموزش و پرورش استان هرمزگان بر قله افتخار ملی


آموزش و پرورش استان هرمزگان در اجرای پروژه مهر در سال جاری با کسب رتبه عالی در جایگاه نخست کشور قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، در گردهمایی مشترک مدیران کل استان های کشور و شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش از محمد قویدل، مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای کسب رتبه عالی و جایگاه نخست کشوری آموزش و پرورش استان در اجرای پروژه مهر تجلیل شد. قویدل بیان کرد: پروژه […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، در گردهمایی مشترک مدیران کل استان های کشور و شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش از محمد قویدل، مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای کسب رتبه عالی و جایگاه نخست کشوری آموزش و پرورش استان در اجرای پروژه مهر تجلیل شد.

قویدل بیان کرد: پروژه مهر استان هرمزگان توانست از مجموع ۱۰۰ امتیاز با کسب۹۱/۴۱ امتیاز رتبه عالی را به دست آورد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: آموزش و پرورش استان هرمزگان در طرح پروژه مهر در سال گذشته با کسب ۸۲ امتیاز رتبه خوب را کسب کرده بود که امسال با تلاش و همکاری عالی مجموعه همکاران ستادی و مدارس توانست رتبه خود را ارتقا دهد.

وی افزود: هرمزگان با تشکیل ستاد پروژه مهر در اداره کل و ۲۳ منطقه اموزشی و شهرستان‌ها و تشکیل ستاد مهر در مدارس توانست وضعیت مطلوبی را در زمینه های مشارکت مناطق،مشارکت مدارس، مشارکت کارگروه‌ها، دریافت کتب درسی، ثبت نام و ساماندهی نیروی انسانی رقم بزند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید