یکشنبه, ۶ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۹:۵۰:۴۸
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱

با پیگیری مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان انجام گرفت:


افزایش بیش از ۴۰ درصدی جذب نیروی انسانی از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ در سال جاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در جمع شورای معاونین اظهار داشت: اکثر معلمانی که نسبت به رتبه‌بندی خود معترض هستند، در صفحه شخصی خود در سامانه my.medu.ir نسبت به اعتراض اقدام کنند. وی با اشاره به اینکه از ۱۹ فروردین رسیدگی به شکایات شروع می شود، افزود: همه تلاش خود […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو ، محمد قویدل در جمع شورای معاونین اظهار داشت: اکثر معلمانی که نسبت به رتبه‌بندی خود معترض هستند، در صفحه شخصی خود در سامانه my.medu.ir نسبت به اعتراض اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه از ۱۹ فروردین رسیدگی به شکایات شروع می شود، افزود: همه تلاش خود را به کار خواهیم بست تا معلمان معترض به حق خود برسند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: کارگروه‌های تخصصی برای معلمان در هر دوره آموزشی تشکیل شده و تلاش می‌شود تا حق هیچ معلمی ضایع نشود.

وی افزود: رتبه‌های یک و دو را بررسی می‌کنیم و اگر در بررسی مجدد رتبه‌ها افزایش یابد، این موضوع را به وزارت خانه ارجاع می‌دهیم و با توجه به مستندات در وزارت بررسی می‌شود.

قویدل در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انسانی نقش مهمی در توسعه‌ی فرهنگ سازمانی مثبت و بهبود تعامل و بهره وری کارمندان ایفا می‌کند و هم‌چنین سلامت روانی آنان و توسعه‌ی فردی‌شان را بر عهده می‌گیرد؛ اظهار داشت: معلمان سرمایه های بی بدیل آموزش و پرورش هستند و دستگاه تعلیم و تربیت بدون معلم معنا ندارد.

قویدل بیان داشت: در آزمون ماده ۲۸ جذب نیرو، سهمیه استان هرمزگان در رشته آموزش ابتدایی ۴۱۷ نفر است که ۲۵۶ نفر مرد و ۱۶۱ زن خواهد بود و در اداره آموزش‌وپرورش استثنایی نیز استان هرمزگان ۵۲ نفر سهمیه دارد که ۵۰ نفر مرد و ۲ نفر زن خواهند بود

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره به اینکه این آزمون را سازمان سنجش برگزار می‌کند، افزود: کسانی که در خرید خدمات آموزشی، سرباز معلم و یا در مدارس غیردولتی دو سال با آموزش‌وپرورش همکاری داشته‌اند بدون توجه به رشته تحصیلی می‌توانستند ثبت نام کنند.

قویدل ادامه داد: پس از آن آزمون، برای مقطع متوسطه در رشته‌های دبیری و هنر اموزی نیز برای استان هرمزگان ۵۳۳ سهمیه شامل ۳۸۷ مرد و ۱۴۶ زن جذب خواهیم کرد.

محمد قویدل گفت: سهمیه برای رشته‌های امور تربیتی و مراقب سلامت نیز در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان در راستای بومی گزینی ادامه داد: بومیان می‌توانند سه نقطه را انتخاب کنند که ۷۰ درصد آزمون علمی و ۳۰ درصد مصاحبه در جذب آنان تأثیر دارد.

قویدل اضافه کرد: ۳ برابر ظرفیت جذب، برای مصاحبه دعوت خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت: در مجموع امسال ۱۰۰۲ نفر از طریق ماده ۲۸ جذب آموزش‌وپرورش استان هرمزگان شده یا می‌شوند که نسبت‌به پارسال بیش از ۴۰ درصد رشد داشته است. البته این آمار جدای از سهمیه دانشگاه فرهنگیان است.

شایان ذکر است که سهمیه دانشگاه فرهنگیان نسبت به سال گذشته از رشد خوبی برخوردار است

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید