یکشنبه, ۶ اسفند ۱۴۰۲ / ۱۸:۵۱:۱۵
دسته بندی: اخبار هرمزگان
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱:۲۶

طی بازدید مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان از روند ساخت و ساز مدارس در شهرک پیامبر اعظم (ص ) مطرح شد ؛لزوم توجه ویژه به احداث مدارس در شهرک پیامبراعظم (ص ) بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، سیدفخرالدین هاشمی طی بازدیدی از روند ساخت و ساز مدارس در شهرک پیامبر اعظم بر توجه ویژه به احداث مدارس در شهرک پیامبراعظم (ص) بندرعباس تاکید کرد. هاشمی در این بازدید با بیان اینکه مدرسه ۲۱ کلاسه در کنار مدرسه زمزم در شهرک پیامبراعظم (ص) در حال ساخت […]به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان پیشرو، سیدفخرالدین هاشمی طی بازدیدی از روند ساخت و ساز مدارس در شهرک پیامبر اعظم بر توجه ویژه به احداث مدارس در شهرک پیامبراعظم (ص) بندرعباس تاکید کرد.

هاشمی در این بازدید با بیان اینکه مدرسه ۲۱ کلاسه در کنار مدرسه زمزم در شهرک پیامبراعظم (ص) در حال ساخت می باشد، اظهار کرد: این مدرسه با زیربنای بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع با اعتباری بیش از ۳۰ میلیارد تومان به صورت ۱۰۰ درصد خیری در حال ساخت می باشد.

به گفته وی، مدرسه مذکور شامل کلاس درس، دیوار، محوطه سازی، سرایداری ، آبخوری و سرویس بهداشتی می باشد و با بهره برداری از این فضای آموزشی تعداد ۶۰۰ نفر از دانش آموزان در شهرک پیامبر اعظم (ص) از مدرسه ایمن و استاندارد برخوردار خواهند شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان خاطرنشان ساخت: این مدرسه در مهرماه ۱۴۰۲ در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

هاشمی در پایان ابراز داشت: شهرک پیامبراعظم (ص) در بندرعباس با تعداد ۳۰ هزار واحد مسکونی توجه ویژه به زیرساختهای آموزشی که از اولویتهای اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان بوده را می طلبد.

محمدرضا قائم مقامی خیر این پروژه بوده که علاوه بر این مدرسه ، ۲ فضای آموزشی دیگر در شهرستان بندرعباس احداث نموده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید